Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Počet
Celkem
Počet chyb0položky ve vašem košíku. 1 produkt v košíku.
Celkem za produkty:
Celkem za doručení:  Bude determinováno
Celkem
Pokračovat v nákupu Pokračovat do pokladny
Nové Sleva! KELUSHI 1,25 mm do FC/UPC Hybridní Adaptér 1.25 Ženské FC Mužské Optické Vlákno Adaptér, Single Mode, FC, LC Fiber Optic Tool 2,5 mm FTTH Zobrazit větší

KELUSHI 1,25 mm do FC/UPC Hybridní Adaptér 1.25 Ženské FC Mužské Optické Vlákno Adaptér, Single Mode, FC, LC Fiber Optic Tool 2,5 mm FTTH

115.27 Kč

Nový produkt

Průchozí útlum Méně než 0,3 dB
Číslo Modelu 1,25 mm(Female) FC(Muž)
Značka KELUSHI
Vlákno Typ Single Mode
Kompatibilní Huawei
Provozní Teplota -40~+75℃
Návrat Ztráta Více než 50dB
Položka Délka 1m
Typ Konektoru Hybridní

Štítky: vlákno síťový přepínač, keymission 170, sc spínač, duch xl případ, optický tester, ftth, 360 nikon hlava, děti umělé kožešiny vesta, linksys switch, nárazuvzdorný skladování.

Napsat recenzi

KELUSHI 1,25 mm do FC/UPC Hybridní Adaptér 1.25 Ženské FC Mužské Optické Vlákno Adaptér, Single Mode, FC, LC Fiber Optic Tool 2,5 mm FTTH

KELUSHI 1,25 mm do FC/UPC Hybridní Adaptér 1.25 Ženské FC Mužské Optické Vlákno Adaptér, Single Mode, FC, LC Fiber Optic Tool 2,5 mm FTTH

Související produkty