Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Počet
Celkem
Počet chyb0položky ve vašem košíku. 1 produkt v košíku.
Celkem za produkty:
Celkem za doručení:  Bude determinováno
Celkem
Pokračovat v nákupu Pokračovat do pokladny
Nové Sleva! FirstFiber 10m ST UPC ST UPC G657A 2 jádra Duplexní Vlákno Patch Kabel, Jumper, Patch Kabel 2.0 mm PVC OS2 SM Bend Insensitive Zobrazit větší

FirstFiber 10m ST UPC ST UPC G657A 2 jádra Duplexní Vlákno Patch Kabel, Jumper, Patch Kabel 2.0 mm PVC OS2 SM Bend Insensitive

173.02 Kč

Nový produkt

Bunda OD 2,0 mm
Vlákno Třídy G. 657.A
Vlákno Typ duplex
Položka Délka 10m
Vlnová délka 1310/1550nm
Návrat Ztráta Ne méně než 50dB
Polarita A(Tx) B(Rx)
Typ Konektoru ST/UPC
Vibrace Ne více než 0,2 dB
Kompatibilní D-Link
Průchozí útlum Ne více než 0,3 dB
Zaměnitelnost Ne více než 0,2 dB
Značka OLOEY
Číslo Modelu 701810
Velikost size
Vlákno režimu 9/125um

Štítky: i5 8250u desce, 10gbe, ilsintech, čest, dlouho zvonil, wifi, qx9770, mikrotik router, bora vypínač, kabel drop, fiber optic, netgear router.

Napsat recenzi

FirstFiber 10m ST UPC ST UPC G657A 2 jádra Duplexní Vlákno Patch Kabel, Jumper, Patch Kabel 2.0 mm PVC OS2 SM Bend Insensitive

FirstFiber 10m ST UPC ST UPC G657A 2 jádra Duplexní Vlákno Patch Kabel, Jumper, Patch Kabel 2.0 mm PVC OS2 SM Bend Insensitive

Související produkty